laminátové podlahy BASIC Pevea Art 03 Pevea Art 04 Pevea Art 09 Pevea Art 05 Pevea Art 06 Pevea Art 07 Pevea Art 08

Interiérové studio

 Naše studio se nachází v centru města, na ulici Vítězslava Nezvala 89/16, blízko autobusového nádraží a ve stejné budově jako cestovní kancelář AZZURRO.

 Přijďte nás navštívit v pracovní dny od 8 - 18 hodin a v sobotu od 9 - 12 hodin. Nebo nám napište, kdy se Vám to hodí a my Vám nabídneme individuální termín!

 Vybírat můžete z mnoha druhů podlahových krytin, z PVC, vinylu, laminátu i dřeva, dodáváme bytové a zátěžové koberce i čistící zóny, dřevomateriály na terasy, WPC a také kamenné koberce atd. 

 Líbí se Vám tapety? Máte možnost vybrat si z tapet v našem studiu i z katalogů českého výrobce tapet, firmy VAVEX 1990 a mnoha dalších výrobců... 

 20-010 saville  
     
designové materiály EGGER ZOOM  

...můžete vybírat z desítek vzorů na pracovní desky do Vaší kuchyně, speciální dekorační a obkladové desky i materiály na stěny, stropy, dělící příčky atd.
 

 
 Pokud toužíte po něčem zvláštním, stovky odstínů dekoračních nátěrů San Marco Vám dají opravdu mnoho možností, jak pořídit něco výjimečného.  Grassello di calce 1  
 Přijďte se posadit a u šálku kávy si prohlédnout nejnovější trendy v oblasti bydlení i designové výstřelky českých i světových archiktektů, designérů a návrhářů.